Gimusieji 2-ą mėnesio dieną išsiskiria dideliu jautrumu, o gimusieji 12-ą dieną iš vieneto gavo tvirtą valią, pozityvų požiūrį į gyvenimą ir nenuilstamą energiją. Paskaityk, kas rašoma apie tavo gimimo dieną.

#1
„Numeris vienas“ – ir tuo viskas pasakyta. Tai – kūrybingų, originalių ir labai nepriklausomų žmonių skaičius. Jų savarankiškumas turi dvi prieštaringas puses: iš vienos tai – labai savimi pasitikinčios asmenybės, dažnai tampančios pavyzdžiu aplinkiniams, iš kitos – individualistai ir egoistai, nesiskaitantys su kitų nuomone. Jie dažnai būna lyderiais ir iniciatoriais, nes juose glūdi stipri novatoriška ir ryžtinga siela. Siekdami užsibrėžto tikslo, jie būna ambicingi ir pasirengę rizikuoti. Neigiamos vieneto savybės: impulsyvumas, užsispyrimas ir pernelyg didelis savarankiškumas. Dėl įgimto santūrumo, jiems labai sunku atvirai rodyti savo jausmus net patiems artimiausiems žmonėms.

#2
Antrąją mėnesio dieną gimę žmonės išsiskiria savo dideliu jautrumu. Jie sureaguos į bet kokį, net menkai pažįstamo žmogaus prašymą. Dvejetas – pusiausvyros ir stiprios sąjungos simbolis. Jie puikūs verslo partneriai, patikimi kolegos, draugai ir gyvenimo bendražygiai. Jų meilės istorijos panašios į pasaką. Dvejetams dažnai tenka tarpininkavimo kitų žmonių santykiuose vaidmuo, nes jie yra puikūs diplomatai: nuoširdūs, mandagūs, mokantys išklausyti. Dvejetas – šventas menininkų ir romantikų skaičius. Tokie žmonės labai tinkami komandiniam darbui, tačiau nelinkę rodyti iniciatyvos ir nemėgstantys būti dėmesio centre. Jų drovumas neretai tampa rimta kliūtimi sprendžiant svarbius klausimus. Kitas jų jautraus charakterio trūkumas – polinkis į depresiją.

#3
Trejetas – meniškos vaizduotės, kūrybinio intelekto, komunikabilumo ir atjautos ženklas. Tai – sąveikos ir neutralumo simbolis. Trečią dieną gimsta nepalenkiami optimistai, kurie sugeba būti laimingi ir mėgautis gyvenimu. Jiems būdinga amžino įsimylėjimo būsena. Jie pasižymi geru humoro jausmu ir puikia intuicija, kuri suteikia jiems naujų minčių ir idėjų. Į trejetukų nuomonę verta įsiklausyti. Kaip ir dvejetai, būdami jautrūs, jie gali pervertinti nereikšmingas problemas.

#4
Ketvertukai – atsakingi, sąžiningi, rimti, patikimi žmonės, nebijantys sudėtingų užduočių ir pasirengę jas sėkmingai išspręsti. Aplinkiniai greitai tai pajaučia, todėl nieko keisto, kad ketvertukai dažnai sulaukia pagalbos šauksmo ir į jį atsiliepia. Šią dieną gimę žmonės turi nepriekaištingą darbinę reputaciją. Savo darbu jie sugeba susikurti solidžią materialinę padėtį. Atrodo, jog nėra tokio reikalo, kurio jie negėlėtų imtis. Dauguma ketvertukų linkę į tiksliuosius mokslus. Šie žmonės išmintingai priima nesėkmes ir vertina jas kaip gyvenimišką patirtį. Iš savo klaidų jie sugeba pasimokyti ir vėliau iš to turėti naudos. Negana to, bet kokie sunkumai ir kliūtys, pasitaikantys jų gyvenimo kelyje, juos tik įkvepia negailint jėgų pasiekti tikslą.

#5
Penketas – laisvės simbolis numerologijoje. Tad ir žmonės, gimę šią dieną, puikiai žino, kaip su ja elgtis ir panaudoti pagal paskirtį. Penki – prisiekusių keliautojų ir avantiūristų simbolis. Tai – linkę bendrauti, žingeidūs ir universalūs žmonės. Tarp šio skaičiaus savininkų nemažai genijų. Gimusieji šią dieną linkę į mistiką. Juos traukia viskas, kas apgaubta paslaptimi, keista ir nežinoma. Penketukams norėtųsi patarti susilaikyti nuo skubotų išvadų darymo ir nesistengti užbėgti įvykiams už akių. Nekantrus charakteris ir skubotas sprendimų priėmimas neretai labai pakenkia penketukams ir padaro juos nelaimingus.

#6
Šešetas – tai meilės ir savitarpio supratimo, sąžiningumo, ištikimybės, šeimiškumo ir draugiškumo ženklas. Šeštą mėnesio dieną gimusių žmonių labai gerai išvystytas atsakomybės jausmas, meniniai gabumai, polinkis į humanitarinius mokslus. Jie kilniaširdžiai, rūpinasi namais. Jie – nuostabūs draugai, kuriems galima patikėti didžiausias paslaptis ir kurie, reikalui esant padės ne tik patarimu, bet ir pinigais. Tuo pačiu šešetukai yra labai pavydūs ir savininkiški. Jie ganėtinai užsispyrę, įkyrūs ir linkę meilikauti.

#7
Septynetas – išminties ir proto ženklas, kuris dažnai ima viršų prieš jausmus. Neatsitiktinai žmonės gimę septintąją, laimės simboliu paženklintą dieną (o jiems iš tiesų visada sekasi), dievina skaitymą, nuolat ko nors mokosi ir savo gyvenimą susieja su intelektualine veikla. Jie turi didelį potencialą mokslo ir išradimų srityse. Septintukai – vienišiai ir perfekcionistai. Prie neigiamų savybių paminėtinos: uždarumas, sarkazmas, aistra ginčytis, užsispyrimas, dirglumas, atsiribojimas nuo žmonių.

#8
Numerologijoje aštuonetas – galios, globos ir valdymo simbolis. Aštuntąją mėnesio dieną gimę žmonės dažnai savo pašaukimą randa politikoje, tampa įvairių korporacijų ekspertais, ypač komfortiškai jaučiasi būdami jėgos pozicijoje. Jie egocentriški, mėgstantys pagyras, siekiantys visuotinio pripažinimo. „8“ – skaičius, įkūnijantis dideles pinigines įplaukas ir materialinę sėkmę. Nesistenkite aštuntukų sugraudinti ar pasibelsti į jų širdį – savigrauža jiems svetima. Prie neigiamų aštuntuko savybių galima priskirti perdėtą ambicingumą, griežtumą pavaldinių atžvilgiu ir kantrybės stoką apskritai. Dideli pinigai ir svaiginančio dydžio atlyginimas gali labai sugadinti aštuntukus.

#9
Devynetas – vienas sentimentaliausių kalendorinio mėnesio ženklų. Pasiaukojantys draugai, romantiški gyvenimo palydovai, suinteresuoti verslo partneriai. Devintukai apdovanoti rašytojo talentu. Vienas ryškiausių jų bruožų – dosnumas ir tai pastebi visi. Jie greitai pamiršta skriaudas ir atlaidžiai žiūri į kitų trūkumus. Šie žmonės labai patikimi ir atsakingi kolegos, tad dėl jų kaltės tikrai nežlugs nė vienas projektas. Vienintelis dalykas, kurio trūksta devintukams, tai daugiau dėmesio skirti asmeniniams finansams, nes bet kokios piniginės sumos kaip mat dingsta iš jų rankų.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite