Ar tau kada nors buvo smalsu, kodėl kai kurios merginos pasirenka būtent tokį gyvenimo kelią? Cosmopolitan.ru dalinasi elitinės prostitutės Viktorija istorija. Savaime suprantama, mergina kalbėti sutiko tik anonimiškai.

„Apie tai, kad verčiausi prostitucija, žino tik mano mama, mylimas vyras (dėl jo iš verslo kaip tik ir pasitraukiau) ir kelios draugės. Žinoma, mama į tai žvelgė su siaubu, nes jai toks gyvenimo būdas nepriimtinas, bet ji retai ką nors dėl to man sakydavo, o aš savo ruožtu nieko nebandydavau jai pasakoti ar įrodinėti. Paprasčiausiai žinojome ir tylėjome. Viskas pasikeitė, kai susipažinau su vyru, kurį pamilau. Tiesą pasakius, mano jausmų jam pakako, kad kartą ir visiems laikams atsisakyčiau šio darbo. Nors, atvirai pasakius, būčiau dirbusi iki šiol. Vienintelė tokio sprendimo priežastis – pinigai. Pusmetį padirbusi tokį darbą galėjau nusipirkti brangų automobilį, neatsisakydama galimybės lankytis brangiose parduotuvėse ir valgyti restoranuose. Dabar man 25-eri. Turbūt nuvilsiu tuos, kurie norėtų išgirsti, kaip mus bado ir šeria narkotikais. Taip nėra. Toks yra mūsų sąmoningas pasirinkimas. Kai tik panorėsime išeiti iš žaidimo – durys atviros. Galiu papasakoti, kaip viskas vyksta iš tikrųjų.“ – savo pasakojimą pradėjo Viktorija.

„Egzistuoja mitas, kad visos prostitutės – tikros kvailelės, neva protinga moteris jau geriau eis plauti grindis nei miegos su vyrais už pinigus. Kvailystės! Tam, kad galėtum dirbti tokį darbą, būtum įdomi turtingiems vyrams, privalai turėti ne tik gražų kūną, bet dar ir smegenis, mokėti kelias kalbas, stiliaus pojūtis tau turi būti nesvetimas (kažin ar kam patinka nurenginėti negražią moterį) ir, savaime suprantama, tinkamai palaikyti pokalbį. Ne kartą esu vykusi į „komandiruotes“: vyrai apmokėdavo mano bilietą, apgyvendinimą ir visas kitas išlaidas, o aš praskaidrindavau jų kelionę – bendravimu ir seksu. Taip, į mane dažnai kreipdavosi vedę vyrai, tačiau man visiškai negaila jų teisėtų žmonų. Dažniausiai joms viskas gerai. Tikėtina, kad tai – labai mielos moterys, nuoširdžiai mylinčios savo vyrus ir dėkingos jiems už patogų gyvenimą. Tiesiog šie vyrai – visiški ožiai, kurie nėra nuoširdūs su savo šeima ir nesidalina savo seksualinėmis fantazijomis, kurios kartais būna itin šokiruojančios. Juk kur kas paprasčiau sumokėti už paslaugą, kurią aš atlieku. Visi laimingi, įskaitant ir žmoną, kuri nė neįtaria, kad jos sutuoktinis susijaudina, kai ant jo šlapinamasi“ – pasakojimą tęsė buvusi laisvo elgesio mergina.

„Arba kai jį tenkina straponu. Arba kai apsimetu lavonu, t. y. nejudu ir neskleidžiu jokių garsų. Jie gali mane prismaugti, gali suduoti antausį, gali išsidirbinėti, kaip tik nori. Tai yra baisu, bet tokia ta mano duona. Tiesa, iš matymo pažįstu beveik visų savo klientų žmonas. Jie patys man rodo savo šeimos nuotraukas telefone! Pasakoja, kaip ją vertina ir myli, o po 15 min. tarp mūsų įvyksta seksas, po kurio jie grįžta namo pas savo žmoną. Jis – patenkintas, žmona – laiminga, nes nežino, ką jai būtų tekę ištverti, o aš – su pinigais. Kiekvienas gauna tai, ko tikėjosi. Buvo atvejų, kai sekso taip ir nebūdavo. Kai kurie vyrai būdavo taip stipriai išvarginti šeimyninio gyvenimo, kad norėdavo tiesiog pasiskųsti, su kokiomis siaubūnėmis jiems tenka gyventi. Įsivaizduokite, vyras išsikviečia prostitutę ir jai moka pinigus vien tam, kad papasakotų jai apie blogą savo žmoną. Man tai atrodo dar blogiau nei ją išsikviesti dėl sekso.“ – asmenine patirtimi dalinosi Viktorija.

„Dabar juokinga prisiminti, kai pas mane ateidavo dar visai jauni, bet jau labai turtingi vaikinai. Žinoma, jie būdavo vedę. Dažniausiai tai būdavo šeimos verslo paveldėtojai. Šie jaunikliai siaubingai bijodavo apsijuokti prieš savo žmonas, todėl ateidavo pas mane į pamokas. Vienas iš tokių mane tiesiog kankino! Visiškas nevykėlis, kuris turbūt taip niekada ir neprivers moters baigti. Trinasi, beldžia, vartosi. Mėginau jam duoti kelis patarimus, bet jis nenorėjo nieko girdėti. Jei jis būtų pasistengęs ir pamėginęs įsiklausyti į moters kūną, būtų pavykę. Galiausiai man teko kelis kartus suvaidinti fantastišką orgazmą. Tokių orgazmų iš viso nebūna, bet jį tai paguodė. Už mano „sugebėjimus“ patirti orgazmą jis man paliko nemažą sumelę. Tiesą pasakius, dauguma vyrų nė nenutuokia, ką reikia daryti lovoje. Manau, su tokiu mano teiginiu sutiks dauguma moterų, net ir tos, kurios nėra šio verslo atstovės.

Apie iškrypimus daug nepapasakosiu, nes man sekėsi, o štai mano „kolegėms“ yra tekę ne pačių maloniausių dalykų patirti. Pavyzdžiui, analinis seksas pas mus draudžiamas, bet iš šios taisyklės galima neblogai užsidirbti. Savotiškas papildomas darbelis: klientai žino, kad tai draudžiama, tai juos jaudina dar labiau ir jie pasirengę už tą patį laiką sumokėti daugiau. Mano draugę kartą išsikvietė vienas vyras, o jai atvykus teko „padirbėti“ ir su jo draugais – kol vienas užsiėmė seksu, kiti žiūrėjo. Taip visi iš eilės. Iš šio pragaro išsivaduoti nepavyko, nes vyrai buvo su pinigais ir, savaime suprantama, su apsauga. Pastarieji mane nervindavo labiausiai. Kai jie pasirodo, supranti, kad gali paprasčiausiai nebegrįžti. Kas ten žino, kokios mintys tų vaikinukų galvose.

Ar esu pasigailėjusi, kad įsivėliau į šį reikalą? Kartais. Ypač tais atvejais, kai būdavo baisu. Dabar jau viskas likę praeityje ir kažin ar savo draugėms rekomenduočiau imtis tokio darbo. Vis tik savęs teisti nesu linkusi – buvo ir praėjo.“ – pasakojimą baigė jauna moteris.