Kol vieniems angelai „lūpomis bėgioja“, kitiems šie Dangaus pasiuntiniai suteikia žiupsnelį stebuklo. Jei nežinai, kur rasti ramybę, pasitark su savo angelu – tuo, kuris globoja tavo gimimo dieną.

Nepaisant visų techninių progresų bei mokslo atradimų, angelai iš mūsų gyvenimo niekur neišnyko. Maža to, jie tik populiarėja. Galbūt toks susidomėjimas kyla, nes šiuolaikiniam žmogui dvasinis patyrimas tampa svarbesniu už tradicines religijas. Todėl jis renkasi angelą sargą, kuris girdi jo mintis, saugo ir talkina jo norams.

Angelą sargą turi kiekvienas. Tiesą sakant, po vieną sargą turi tik nevykėliai – žmonės, kuriems itin nesiseka. Manoma, jog tokių Žemėje – 15%. 10% turi du arba keturis angelus sargus, 65% - tris ir dar 10% - net penkis ar daugiau angelų. Pergyventi dėl angelų stokos neverta – jų kiekį gali pasididinti kiekvienas - gerų darbų pagalba.

Tik nepervertink angelų galios - jie gali talkinti sprendžiant kasdienes, smulkias problemas, bet nepriima lemtingų sprendimų. Pavyzdžiui, gali jo prašyti sėkmės pasirašant sutartį, užmezgant ryšį su įtakingu asmeniu. Į angelą sargą drąsiai kreipkis norėdama ką sužavėti - tai jo mėgstamiausia sritis.

Tik nesitikėkit stebuklo! Kartais viskas, ko sulauki – tai gera nuotaika. Bet ir nuo jos palengvėja. Kaip suprast, jog angelas sargas išgirdo tavo maldas? Nesitikėk antgamtinės vizijos. Jis pasirodys kaip tavo vidinė ramybė bei sustiprėjęs pasitikėjimas savimi. Jei sunkią akimirką gali nusišypsoti, vadinasi, angelas sargas saugo tave nuo gyvenimo sunkumų.

Kas gali kreiptis į angelą sargą? Kiekvienas mūsų. Pageidautina į angelą sargą kreiptis ryte, kai tave dar supa pozityvi aura. Atsisakyk blogų minčių, pamiršk visus nerimus ir nesutarimus. Angelai yra šviesos būtybės, todėl skraido tik virš tų, kurie skleidžia protinę ir dvasinę šviesą.

Tradiciškai į angelą sargą kreipiamasi savo paties sugalvota malda. Ji turi būti sudaryta iš septynių sakinių, kuriuose tris kartus vartojamas angelo vardas. Iš anksto padėkok už jo pagalbą.

Nežinai, į kurį kreiptis? Ogi į tą, kuris karaliauja tavo gimimo dieną. Mat suskirstyti į devynis chorus (grupes), angelai gyvena pagal tam tikrus hierarchijos principus. Iš viso yra 72 angelai sargai, kurių kiekvienas valdo kelias kalendorines dienas.

Atpažink savąjį ir pamalonink kreipdamasi į jį vardu bei dėvėdama jo mėgstamiausią spalvą. Įspėjame: angelai malone apdovanoja tik tuos, kurie eina tiesos keliu. Pasukusi neteisingu malonių nebesitikėk — jos virs tavo nelaimėmis: jei buvai talentinga — tapsi visiška nevykėle, jei buvai beprotiškai mylima - kauksi iš vienatvės...

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite