Visiems ZODIAKO ŽENKLAMS skirtą gegužės mėnesio horoskopą gali paskaityti ČIA >>>


DVYNIAI 05 22–06 20

Tobulas derinys - Venera ir Saulė - tau dovanos tikrą euforiją. Susikaupti bus tikrai sunku, nes jausmų karuselė įsisuks visu greičiu. Iki mėnesio vidurio tavo Zodiako ženklą valdysianti Venera skatins stačia galva nerti į meilės nuotykius, gundys pasiduoti akimirkos žavesiui ir pamiršti visus kasdienius rūpesčius. Antroji mėnesio pusė, kuomet Venerą pakeis Saulė, bus ne mažiau intriguojanti - pajusi tikrąjį gyvenimo džiaugsmą, galbūt net nuspręsi kardinaliai keisti savo gyvenimą. Tik per daug neskubėk priimti spontaniškų sprendimų - bent lašelis racionalaus proto šiame etape tikrai nepamaišys.

OŽIARAGIS 12 22–01 19

Panašu, kad tavo racionalusis protas kuriam laikui norėtų išeiti paatostogauti, užleisdamas vietą jausmams. Mėnesio pradžia - tik įsibėgėjimas, bet tikriausiai jau dabar junti prabundančius vidinius drugelius, trukdančius susikaupti ir skatinančius pasileisti plaukus. Palauk mėnesio vidurio - tuomet atsiskleis visa emocijų puokštė - norėsis naujų potyrių, intriguojančių pažinčių ir tiesiog gero laiko, mėgaujantis tau rodomu dėmesiu. O jo tikrai neturėtų trūkti, juk nuo gegužės 19 dienos tavo Zodiako ženkle karaliaus seksualioji Venera.

SVARSTYKLĖS 09 23–10 22

Koks įdomus ir nenuspėjamas laikotarpis. Galima sakyti, permainų metas. Tik nepergyvenk - pačiai spręsti dilemų tikriausiai neteks, nes viskas turėtų savaime stoti į savas vietas. Daugiausiai pokyčių gali tikėtis artėjant mėnesio pabaigai - tuomet taps kur kas aiškiau, kur link suka tiek darbiniai, tiek asmeniniai reikalai. Kad ir kaip viskas susidėliotų, gali būti visiškai rami - bus tik geriau! O kol kas nieko nekeisk ir neskubink įvykių - leisk gyvenimui tekėti sava vaga.