Populiarų makiažo tinklaraštį turinti Michelle Phan, dažnai eksperimentuoja kurdama įvairiausius garsių gražuolių įvaizdžius. Gali stebėti ir mokytis, kaip paprasta mergina virsta Angelina Jolie. Tam reikės tik įprastų makiažo priemonių.

Pirmiausia šviesiu makiažo pagrindu ar kremine pudra tepk ant skruostikaulių, smakro, palei žandikaulio liniją ir per patį nosies vidurį. Tamsia kremine pudra ar makiažo pagrindu tepk po skruostikauliais, ir nosies šonus bei galiuką. Taip suformuosi Angelinos Jolie veido bruožus: siaurą, tiesią nosį, iškilius skruostikaulius ir griežtą smakro bei žandikaulių liniją.

Akims aktorė dažniausiai renkasi taip vadinamą katės akių makiažą. Jis itin patogus bet kokią akies formą paversti migdolo formos. Juodu kontūro pieštuku brėžk linijas palei pat blakstienas. Ties išoriniu akies voko kampučiu linija turi kilti į viršų link antakio išorinio kampo. Ties vidiniu akies kampu plona linija turi kiek nusileisti žemyn.

Angelinos lūpos vertos pavydo – jos natūraliai didelės ir putlios. Lūpų pieštuku vesk ne palei tikrąją lūpų liniją, bet iškart virš jos. Taip lūpos atrodys šiek tiek didesnės.