Visų pirma atsimink, kad lyg niekur nieko tiesinti plaukų karštais prietaisais negalima. Būtinai turi naudoti specialią priemonę, kuri juos apsaugotų nuo karščio.

Jei manai, kad vienas kitas kartas be apsaugos plaukams nepakenks, klysti. Galbūt iš pradžių ir nepastebėsi, bet vėliau tikrai pamatysi - plaukai išsausės, pradės skilinėti, praras žvilgesį.

Shutterstock nuotr.

Teks ištiesintais plaukais keliauti per darganas? Tuomet juos užfiksuok ilgiau šukuoseną išlaikančiu laku arba kita specialia priemone. Rinkis laką, kuris nekuria kietų tarsi sustabarėjusių plaukų efekto, ieškok stipresnės fiksacijos, bet išlaikančio plaukų paslankumą.

Glotninamasis plaukų balzamas ir priemonė apsaugai nuo karščio RENE FURTERER; Regeneruojamasis plaukų kondicionierius SEBAMED; Stiprios fiksacijos plaukų lakas LV, gamintojų nuotr.

Kad ilgiau laikytųsi susuktos garbanos, prieš jas sukdama plaukus patepk formuojančiomis ir fiksuojančiomis putomis. Garbanos bus išraiškingesnės, jei susuktą sruogą prie viršugalvio pritvirtinsi smeigtuku ir išleisi tik po kurio laiko. Esmė paprasta - kol sruoga dar yra karšta, ji linkusi išsileisti, o atvėsusi jau išlaiko norimą formą. Kaip ir tiesintus plaukus, garbanas irgi tvirtink plaukų laku.

Atkuriamasis kondicionierius su avižomis WELEDA; Atstatomasis serumas labai sausiems plaukams PHYTOKERATINE EXTREME; Apimties suteikiantis šampūnas RENE FURTERER VOLUMEA; Augalinės plaukų formavimo putos RENE FURTERER, gamintojų nuotr.

Jei stipresnio lako neturi arba tiesiog nori dar labiau sutvirtinti apsaugą nuo drėgmės, šukuoseną slėpk po striukės gobtuvu. Tiks ir platesnė skara, šalis arba plačiakraštė skrybėlė.

Plaukus žnyplėmis tiesini dažnai, o plaukai jau atrodo kiek pavargę? Teks jų priežiūrai skirti daugiau dėmesio. Naudok plaukų struktūrą atkuriančias ir giliai maitinančias priemones: šampūną, balzamą, serumą.

Plaukų augimą stimuliuojantis šampūnas RENE FURTERER FORTICEA; Plaukų kondicionierius su šalavijų ekstraktu NATUR VITAL SENSITIVE; Atkuriamoji plaukų kaukė su avižomis WELEDA; Raminamasis balzamas LV, be kvapiklių ir dažiklių, tinka ypač jautriai odai, gamintojų nuotr.

Dažniau plaukus palepink kad atkuriančia kauke. Taip pat rinkis natūralių šerelių šepetį, tokiu šukuodama plaukus suaktyvinsi kraujotaką, tad plaukai augs sparčiau, bus tvirtesni.

A post shared by Garage hair repair studio (@huseyin_sezen) on Mar 19, 2017 at 11:51pm PDT

Atstatomoji drėkinamoji plaukų kaukė NATUR VITAL SENSITIVE; Atstatomoji kaukė RENE FURTERER ABSOLUTE KERATINE; Kaukė silpniems, sausiems plaukams PHYTOKERATINE EXTREME, gamintojų nuotr.