Juodi plaukai

Juodaplaukės kasdienybėje yra santūrios ir rimtos, darbe – tikros karjeristės, o lovoje dažnai – patyrusios liūtės. Pirmas įspūdis, kurį susidarome išvydę juodaplaukę moterį, greičiausiai, bus klaidingas. Už šaltos šypsenos slepiasi ne tik tikslo siekianti, tvirta moteris, bet ir pašėlusi asmenybė, seksuali partnerė, galinti įgyvendinti visus vyro norus.

Shutterstock nuotr.

Juodaplaukės veržlios, aktyvios, tačiau dažnai stokoja pasitikėjimo savimi ir priimtais sprendimais. Jos greitai juda tikslo link, nesižvalgydamos į šalis, tačiau išgyvena kiekvieną žingsnį, abejoja savo nuomone ir pasirinkto kelio tiesumu.

Raminamasis šampūnas ir balzamas LV, tinka jautriai odai, be dažiklių ir kvapiklių; Regeneruojamasis plaukų kondicionierius ir kasdienis šampūnas SEBAMED, gamintojų nuotr.

Rudi plaukai

Šatenės intelektualios, mėgstančios eksperimentuoti ir originalių sprendimų ieškančios moterys. Jos atsakingos, dažnai linkusios į darboholizmą, kadangi dirba daug ir sunkiai, išnyksta saiko jausmas.

Shutterstock nuotr.

Rudaplaukės itin kantrios, sugeba atsispirti panikai sudėtingose situacijose, tačiau visiško chaoso metu gali palūžti. Tai potencialios vadovės ir lyderės, ne tik dėl pastangų, bet ir dėl temperamento.

Plaukų priežiūros produktai PHYTO: apimties suteikianti kaukė ir apimties suteikiantis šampūnas ploniems ir gležniems plaukams PHYTODENSIA (1,2); drėkinamasis šampūnas PHYTOJOBA; dažytų plaukų šampūnas PHYTOCITRUS; giliai drėkinantis plaukų balzamas PHYTOBAUME, gamintojo nuotr.

Intymiuose santykiuose brunetės mėgaujasi malonumu be didelių įžangų, todėl vyrams palieka kur kas didesnį įspūdį nei blondinės.

Šviesūs plaukai

Nors visi žino, kad blondinės stereotipas yra kone visiškas išmislas, jomis aplinkiniai vis dėlto pasitiki rečiau nei tamsiaplaukėmis. Prie to prisideda ir humoro jausmas, pirmą įspūdį sudarantis lengvabūdiškumas, šių bruožų ir intelekto derinys dažnai žmones netgi gąsdina.

Shutterstock nuotr.

Šviesių plaukų savininkės yra moteriškos, švelnios, seksualios. Pasirodo, blondinių organizmas išskiria 6 kartus daugiau hormonų nei juodaplaukių, šatenių ar raudonplaukių. Nors vyrai šioms moterims jaučia didelę fizinę trauką, šviesiaplaukės dažniau įsivaizduojamos kaip laikinos partnerės.

Darbo sferoje šviesiaplaukių variklis – analitinis mąstymas, aukštas intelektas ir puiki atmintis.

Plaukų priežiūros priemonės KLORANE: atkuriantis ir maitinantis šampūnas su datulėmis; stiprinantis ir gyvybingumo suteikiantis šampūnas su alyvuogių ekstraktu; sausiems plaukams skirtas maitinamasis šampūnas su mangais, gamintojo nuotr.

Raudoni plaukai

Raudonplaukę moterį drąsiai galima vadinti femme fatale. Ir tikrai ne vien dėl ugninės plaukų spalvos! Šios damos gyvenime yra viliokės, itin patrauklios ir paslaptingos. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jos galėtų aplink pirštą apsukti bet kurį vyrą ar darbo partnerį, pasukti įvykius norima linkme.

Fotolia nuotr.

Šios moterys dažnai užsiplieskia kaip degtukai, yra gana kategoriškos, linkusios kivirčytis, todėl siekius ne visuomet pavyksta įgyvendinti.

Plaukų priežiūros priemonės RENE FURTERER: maitinantis šampūnas su aliejais KARITÉ NUTRI; apimties suteikiantis šampūnas VOLUMEA; giliai drėkinanti ir plauko struktūrą atkurianti kaukė KARINGA; plaukus tiesinantis ir glotninantis kondicionierius LISSEA, gamintojo nuotr.

Žengdamos karjeros laiptais raudonplaukės linkusios elgtis egoistiškai, tačiau kiekvieną veiksmą atlieka apgalvotai, gyvenime vadovaujasi protu. Toks elgesys ugninių plaukų moterims dažnai garantuoja trokštamą vietą darbe.

Shutterstock nuotr.

Plaukų priežiūros priemonės NATUR VITAL: nenuplaunamas purškiamasis kondicionierius su alavijų lapų sultimis SENSITIVE; gaivinamasis šampūnas su ženšenių ekstraktu SENSITIVE; stiprinamasis šampūnas BIO; plaukų kondicionierius su šalavijų ekstraktu SENSITIVE, gamintojo nuotr.