Jei tavo veidas OVALUS

Ovalus veidas primena tobulą migdolo riešuto formą. Smakras yra proporcingai siauresnis už skruostikaulius, kaktos zona taip pat.

Tau tinka daugybė tiek trumpesnių, tiek ilgesnių šukuosenų. Skirtinguose lygmenyse sluoksniais iškarpyti ir minkštai krintantys plaukai gali išryškinti tam tikrus veido bruožus. Pavyzdžiui, ties veido viduriu – skruostikaulius, jei aukščiau – akis, jei žemiau – lūpas. Vasarą tavo madingoji šukuosena galėtų būti lob kirpimas. Tai vidutinio ilgio ar trumpesnė šukuosena, plaukai iškarpomi sluoksniais, kad natūraliai banguotųsi. Šis kirpimas atrodo valiūkiškai, o kartu ir gundančiai.

A post shared by @womens_haircuts on Sep 4, 2016 at 1:27pm PDT


A post shared by @womens_haircuts on May 1, 2016 at 1:23pm PDT


Raminamasis plaukus minkštinantis balzamas be kvapiklių ir dažiklių LV, tinka ir itin jautriai galvos odai; Plaukų priežiūros priemonės RENE FURTERER: Drėkinantis ir plaukus apsaugantis šampūnas su sviestmedžių ekstraktu KARITÉ HYDRA; Sausiems plaukams skirta intensyviai maitinanti kaukė KARITÉ NUTRI; Plaukus atkuriantis ir drėkinantis serumas KARITÉ, ypač tinka plaukų galiukams, gamintojų nuotr.

Jei tavo veidas KVADRATINIS

Kvadratinis veidas yra ilgesnis, vienodai platus ir ties smilkiniais, ir ties žandikaulio kampais, o skruostikauliai iškilūs.

Kad kampuotas veidas atrodytų švelniau, rinkis sluoksniuotus ir plaukams tekstūros suteikiančius kirpimus. Puikiai tiks lengvai krintančios bangos, sklastymas per šoną. Sušvelninti veido bruožus gali lengvai iškarpyti į vieną pusę krintantys kirpčiai. Tinkamiausias plaukų ilgis – šiek tiek žemiau smakro arba žemiau raktikaulių. Išbandyk sluoksniais iškarpytų plaukų šukuoseną su ant šono nubrauktais ilgesniais kirpčiais. Plaukai įgaus daugiau apimties, atrodys puresni, o šonan nužergti kirpčiai švelnins griežtą veido formą.

A post shared by @womens_haircuts on Mar 15, 2016 at 10:05am PDT


A post shared by @womens_haircuts on Apr 12, 2016 at 9:26am PDT


Kaukė silpniems, sausiems plaukams ir atstatomasis šampūnas labai sausiems plaukams PHYTOKERATINE EXTREME; Drėkinamasis šampūnas su alavijais NATUR VITAL; Drėkinantis ir galvos odą raminantis šampūnas be dažiklių ir kvapiklių LV, tinka ir labai jautriai galvos odai, gamintojų nuotr.

Jei tavo veidas APSKRITAS

Tavo veido ypatybės: apvalūs skruostai, aukšta ir plati kakta, atstumas nuo kaktos iki smakro beveik lygus atstumui tarp tolimiausių skruostikaulių taškų.

Apskritaveidėms tinka minkštos garbanos, sluoksniuotos bob stiliaus šukuosenos, plunksninis iškarpymas - visa tai ilgina ir siaurina veidą. Taip pat veidą optiškai ilgina aukštai suimtos uodegėlės bei kuodeliai. Nebijok kirpčių, tau labiausiai tiktų minkšti į šoną šukuojami, ganėtinai ilgi, bet išploninti kirpčiai. Ilgį patartume rinktis žemiau smakro, trumpesni plaukai pabrėš veido apvalumą. Atnaujink įvaizdį patrumpinusi plaukus iki pečių, išbandyk asimetrišką (viename šone plaukai ilgesni, kitame – trumpesni) karė kirpimą. Tiks tiek tiesus, tiek banguotas.

A post shared by @womens_haircuts on Jan 5, 2017 at 8:08pm PST


A post shared by @short_haircuts on Apr 21, 2016 at 2:03am PDT


Atkuriamasis šampūnas su avižomis ir kaukė WELEDA; Kasdienis plaukų šampūnas ir regeneruojamasis plaukų kondicionierius SEBAMED, gamintojų nuotr.

Jei tavo veidas ŠIRDELĖS FORMOS

Širdelės formą išduoda plati ir dažniausiai žema kakta, siauras ir smailas smakras, siaurokas žandikaulis.

Tau tiktų šukuosenos, kurios optiškai platintų apatinę veido dalį, pavyzdžiui, stambios bangos, garbanos. Ant viršugalvio bokštų verčiau nestatyti. Asimetrinis sklastymas ir ilgi laisvai krintantys kirpčiai subalansuos veido formą. Vasaros šukuosena, kuri kaipmat suteiks tavo įvaizdžiui prabangos, – vidutinio ilgio sluoksniais iškarpyti plaukai, kurie įrėmina veidą.

A post shared by @womens_haircuts on Jan 23, 2017 at 7:36am PST

A post shared by @womens_haircuts on Apr 18, 2016 at 2:22pm PDT

Plaukus stiprinantis, gyvybingumo ir apimties suteikiantis šampūnas KLORANE, su alyvuogių ekstraktu; Apimties suteikiantis šampūnas ploniems, gležniems plaukams PHYTODENSIA, Giliai valantis jautriai galvos odai skirtas šampūnas su laimo vaisių ekstraktu NATUR VITAL; Maitinamasis plaukų aliejus WELEDA, gamintojų nuotr.