1. MIDI ILGIO KIRPIMAI

Jei kyla klausimas, ar verta rudenį kirptis trumpiau, ar plaukus visgi auginti, siūlome pasiryžti pokyčiams. Drąsiai patrumpink plaukus iki pečių, vidutinio ilgio kirpimai - rudens hitas. Toms, kurių plaukai linkę banguotis, šukuosenų meistrai pataria plaukus iškarpyti sluoksniais, kad bangos būtų dar išraiškingesnės.

Vida Press nuotr.
Šampūnas riebaluotis linkusiems plaukams NATUR VITAL SENSITIVE; Galvos odą raminantis plaukų šampūnas LV (be dažiklių ir kvapiklių); Plaukams apimties ir gyvybingumo suteikiantis šampūnas su alyvuogių ekstraktu KLORANE; Atstatomasis šampūnas PHYTOKERATINE EXTREME, gamintojų nuotr.

2. ILGI KIRPČIUKAI

Jau ne pirmą sezoną šukuosenų tendencijose matome grįžtančius kirpčius. Vasarą madingi buvo ant šono nubraukti kirpčiukai, rudens tendencija - ilgesni, kone siekiantys akis, ne ištiesinti, o natūralios plaukų tekstūros. Tokie kirpčiukai suteiks rokenrolo dvasios, sukurs nerūpestingą stilingos paryžietės įvaizdį.

AP, La Presse/Scanpix nuotr.

3. UNDINĖLĖS ŠUKUOSENA

Viena praėjusio sezono tendencijų buvo kosminio ilgio plaukai (siekiantys net sėdmenis), žinoma, su prisegamomis sruogomis. Rudenį superilgi plaukai trumpėja, madingiausias ilgis - iki menčių. Svarbus yra plaukų formavimas: jie skiriami per galvos centrą, sušukuojami glotniai ir permetami per vieną šoną. Kitaip sakant, sukuriamas undinėlės įvaizdis.

Vida Press nuotr.
Atstatomasis plaukų kremas PHYTOKERATINE EXTREME; Drėgmę atkuriantis plaukų ir kūno aliejus RENE FURTERER 5 SENS; Nenuplaunamas plaukų kondicionierius su alavijais NATUR VITAL SENSITIVE; Maitinamasis plaukų aliejus WELEDA; gamintojų nuotr.

4. NATŪRALI PLAUKŲ TEKSTŪRA

Dirbtinai formuoti plaukus (banguotus tiesinti, o tiesius garbanoti), dabar siūloma tik išskirtiniais atvejais, pavyzdžiui, einant į renginį ar šventę. Jei nori žengti koja kojon su mada, pirmenybę teik unikalumui, pabrėžk tai, ką davė gamta. Kasdienai rinkis šukuoseną, kuri atskleistų tavo natūralią plaukų tekstūrą.

Vida Press nuotr.

5. LYGUS KIRPIMAS

Rudeniop grįžta ir griežti kirpimai - jokių sluoksnių, vienas ilgis, simetrija ir iki tobulumo ištiesinti plaukai. Bob ir karė stiliaus šukuosenos puikiai tinka turinčioms tiesius, sunkiau krintančius plaukus, kurie nelinkę garbanotis ar pūstis. Šios šukuosenos akcentuoja iškilius skruostikaulius, švelniems veido bruožams suteikia griežtumo, o jei nori suteikti išraiškingumo akims, rinkis bob kirpimą su kirpčiukais.

Vida Press nuotr.

Atkuriamasis kondicionierius su avižomis WELEDA; Blizgesio plaukams suteikiantis kondicionierius RENE FURTERER LUMICIA; Galvos odą raminantis balzamas LV (be kvapiklių ir dažiklių), gamintojų nuotr.