Ricinos aliejus

Turbūt kiekviena iš mūsų norėtų sužinoti ilgų ir tankių blakstienų paslaptį. Dažnai socialiniuose tinkluose reklamuojami blakstienų serumai, aliejukai ir kitos priemonės ne tik kainuoja didžiulius pinigus, bet ir nedaro jokio pastebimo poveikio. Visgi ne visos merginos žino, kad egzistuoja pigi ir stebuklinga priemonė stiprinanti bei ilginanti blakstienas jau pirmosiomis naudojimo savaitėmis. Jeigu nori tankių, ilgų ir stiprių blakstienų, kitą kartą apsilankiusi vaistinėje nusipirk ricinų aliejaus. Kas tai per stebukinga priemonė?

Happy Thursday 💫

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Feb 9, 2017 at 11:32am PST

Dėkoti už tokį efektyvumą galima ricinos aliejuje esančiam vitaminui E ir nepakeičiamoms riebalų rūgštims. Ricinos aliejus gaminamas iš paprastojo ricinmedžio, augančio Afrikos tropikų miškuose. Aliejus spaudžiamas iš ricinmedžio sėklų ir naudojamas grožio bei sveikatos puoselėjimui. Dar ta juokinga kaina! Šią grožio priemonę gali nusipirkti tik už 2 eurus, o užteks jos net pusei metų.


Makiažo valymas

Prižiūrint blakstienas labai svarbus tinkamas makiažo valymas. Jei ant blakstienų liks tušo ar bandysi jį jėga nutrinti nuo akių – blakstienos pradės kristi, o jas išsaugoti nepadės net geriausios priemonės. Valyti akių makiažą reikia labai atsargiai.

✄ ✄ ✄ happy April foolz fwends ;) :P

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on Apr 1, 2017 at 5:25am PDT

Kitu atveju oda pradės šerpetoti, paraus, išsausės, su laiku atsiras raukšlelės. Norėdama nuvalyti akių makiažą, apvyniok servetėlę aplink pirštą ir švelniai brauk išilgai akies voko. Toks servetėles naudojimas padės geriau pasiekti visus akių kampučius ir užtikrinti, kad neliktų nenuvalytų vietų. Prisimink, jei naudoji vandeniui atsparią kosmetiką, tuomet ir makiažo valymo priemonė turi būti speciali, įprasti pieneliai ar valikliai nesusidoros su šia užduotimi.


Tinkamas tušas

Jei visgi pastebėjai, kad blakstienos krenta, o makiažą nusivalai tinkamai – greičiausiai naudoji blogą tušą. Netinkamas tušas gali pakenkti blakstienoms ir jos jau po pirmojo valymo pradės byrėti. Taip gali būti dėl to, kad tušą naudoji ne pagal paskirtį – per didelis grožio priemonės kiekis gali apsunkinti blakstienas. Ką tokiu atveju daryti?


IsaDora Stretch lash. Gamintojų nuotr.

Įsigyk tušą su dangtelyje įmontuotu sukamuoju įtaisu, kurio šepetėlį galima pailginti ir sutrumpinti. Jei blakstienas dažai prieš darbą ar universitetą – rinkis trumpą šepetėlį, o jei skubi į miestą ar gimtadienį – jį pailgink. Tokiu būdu blakstienoms galėsi suteikti tiek įprastą, tiek didesnę apimtį – vos keli papildomi potėpiai sukurs išskirtinį ir dramatišką įvaizdį. IsaDora Stretch lash tušas ne tik pailgina, atskiria ir suteikia apimties, bet ir tinka visų tipų blakstienų savininkėms.

LAIMĖK IsaDora „Stretch lash“ BLAKSTIENŲ TUŠĄ