Neabejojame, jog atradimu taps didžiausioje Klaipėdoje mados mugėje "Design for life" dalyvausiantys prekės ženklai. Jau rugsėjo 30 dieną "Švyturio arenoje" išvysime naujas drabužių, aksesuarų ir papuošalų kolekcijas ir suaugusių, ir vaikų kolekcijose.

Pastelė ir nude

Pavasarį ir vasarą karaliavusios švelnios pastelinės spalvos suviliojo ir nugulė į jūsų spintas? Neskubėkite daryti sprendimų ir atsisakyti jų rudenį. Rudeninės spalvų gamos savo draugijoje vis dar palieka natūralios kūno, švelnios rožinės bei levandų priemaišas. Lengva pastelė dominuoja nuo aksesuarų iki lauko drabužių gaminiuose. Tad nepraleiskite progos prigriebti tokios spalvos paltą arba rankinę.


Organizatorių archyvo nuotr.

Karalienė raudona

Galėtume postringauti, jog amžinąja klasika tituluojama raudona jokia ne naujiena, tačiau ateinančius rudens ir žiemos sezonais tai taps kone hitu. Įprastai rudens fone retai sutinkamas ryškias spalvas atstovaus būtent pastaroji.

"By me 2 you" raudona
Foto: Organizatorių archyvas
"Sabe"
Foto: Organizatorių archyvas

Langeliai ir dryžiai

Įprastai paklausių rudens spalvų fone atsiranda žaidimas su škotiškais langeliais ir dryžių imitacijomis. Dryželiai ir langeliai drabužiams suteikia gyvybės.

Kailis kaip detalė

Vienu metu itin didelį populiarumo bumą išgyvenęs kailis keletą sezonų tykiai ilsėjosi, ir štai vėl išlaukė savo progos. Tiesa, kuklesnis nei įprastai ir tampantis neatskiriama detale ant striukių, batų, rankinių.

Kailis - minimalistinio stiliaus drabužius puikiai pagyvinsianti detalė.

"Bideco" kailis
Foto: Organizatorių archyvas
Fur.lt kailis
Foto: Organizatorių archyvas

Ponas aksomas

Minkšta ir švelnu – tai, ką taip norisi jausti ilgais vakarais šalia savo kūno.

Foto: Shutterstock
Aksominis švarkas
Foto: Shutterstock
"Pumpiai" aksomas
Foto: Organizatorių archyvas

Oda

Juoda oda karaliauja iš rudenį. Neįprastumo ir išskirtinumo įneš tarsi iš technologijų pasaulio nužengusi lakuota oda, kurią atrasime kelnėse, paltuose, striukėse, rankinėse.

"Liuka" oda
Foto: Organizatorių archyvas

Šiuos ir dar daugiau rudens perliukų rasi jau rugsėjo 30 dieną Klaipėdoje vyksiančiame išskirtiniame veiklų, muzikos ir mados pripildytame mados ir grožio renginyje "Design for life".