„Sauths“ kuriami unikalūs lietuviško lino moteriški rūbai iki šiol būdavo skirti šiltiesiems metų laikams bei kelionėms į saulėtus kraštus. „Atgal į realybę“ rudens kolekcija – vėsiems orams bei darbinėms rudens kelionėms skirta rūbų linija. Kaip pasakoja kūrėjai, vasaros drabužiai skirti atostogoms, jie tampa neatsiejama nuotykių ir nuostabių prisiminimų dalimi, bet juk po šių nuostabių akimirkų visada grįžtame į realybę: į darbus, į kasdienį gyvenimą.

Gamintojo nuotr.

Tačiau čia pat pabrėžia, jog pažiūrėjus į kasdienį gyvenimą kitomis akimis, galima įžvelgti naują neatrastą šios kasdienybės grožį. Kolekcija „Atgal į realybę“ būtent tai ir atspindi – naujoji kolekcija taip pat skirta kelionėms, tik šiuo metų laiku – darbo kelionėms.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Daugiausiai įkvėpimo kūrybos procese suteikė rudenėjančiais kvapais dvelkiantis Paryžius ir siauros jo gatvės, kuriomis praeivių žvilgsnių neatsigina savo DNR išduodančios damos, menančios įspūdingą šalies mados istoriją.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Būtent todėl rudens kolekcijos fotosesijai pasirinkta ne kas kita, o mados sostinė Paryžiius – kaip judrus, visada pilnas gyvybės, stiliaus ir neišblėstančios romantikos miestas.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Jo eleganciją išduoda naujoje kolekcijoje dominuojančios klasikinės spalvos bei minimalistiniai kirpimais išpildyti gracingi siluetai. Rudens ir žiemos kolekcija kiekvienoje moterų pažadins nuotykiais ir romantika dvelkiančią paryžietišką dvasią, suteiks daugiau pasitikėjimo savimi bei padės į kasdienybę pažvelgti naujomis akimis.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.