36 metų Hannah Klose atvirai prisipažįsta - pirkti drabužius yra jos silpnybė. Jauna moteris paskaičiavo, kad per visą savo gyvenimą drabužiams būtų išleidusi maždaug 300 000 dolerių, tačiau ji laikosi vienos taisyklės - nepirkti daikto, kainuojančio daugiau nei 5 dolerius.

„99 procentai mano, vyro bei vaiko drabužių įsigyti padėvėtų drabužių parduotuvėse. Vienintelis dalykas, kurį perku visiškai naują - tai apatiniai, - tikina Hannah ir pasakoja sutaupytus pinigus išleidžianti kelionėms bei labdarai. - Visuomet klausiu žmonių: geriau išleistumėte pinigus naujiems drabužiams ar kelionėms po pasaulį ir naujoms patirtims? Aš mieliau turėsiu gražius namus ir galimybę keliauti, nei švaistysiu pinigus brangiems pirkiniams“.

Per pastaruosius kelerius metus Hannah jau tris kartus lankėsi Amerikoje, keliavo po Italiją, Prancūziją, Angliją, taip pat atostogavo Balyje, Tailande, Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje. Moteris pasakoja, kad ši taupymo idėja jai persidavė iš tėvų: „Mano tėvai visuomet rasdavo būdų, kaip sutaupyti. Mūsų pietų stalas kainavo vos 1 dolerį, tačiau tėvai jį taip puikiai restauravo, kad stalas iki šiol stovi jų namuose“.

Siūlome pažiūrėti Hannos stiliaus idėjas jos asmeninėje Instagram paskyroje @nevereverpayretail