Pastaruoju metu būsimoji princo Harry žmona Meghan Markle yra bene labiausiai aptarinėjama garsenybė. Žiniasklaidos puslapiai mirga žinutėmis apie Meghan santykius su karaliene (kaip žinia, ši moteris bet ko į savo šeimą tikrai neįsileidžia, o visi rūmai gyvena pagal jos sukurtas taisykles), nuolatos aptarinėjama pirmoji jos santuoka ir į viešumą keliami praeities šešėliai, spėliojama, kaip po santuokos pasikeis jos gyvenimas ir ko būsimai kunigaikštienei teks atsisakyti vardan titulo.

O mes siūlome nusikelti šiek tiek atgalios, kuomet ir pati Meghan tikriausiai neįsivaizdavo, kad visai netrukus jos gyvenimas apsivers aukštyn kojomis, o dalyvavimas vienoje pramoginėje laidoje bus labai susijęs su jos ateitimi. Apie ką mes čia? UKTV laidos „Dave“ kolektyvas nusprendė surengti Meghan žinių patikrinimą: iš JAV kilusiai aktorei teko atsakyti į nelengvus klausimus apie Jungtinę Karalystę, kurioje... Mehgan nuo šiol ir gyvens.

Pamačiusi klausimą „Koks yra nacionalinis Anglijos gyvūnas“ Meghan tik skėstelėjo rankomis ir paklausė „Ar turėčiau tai žinoti?“ O taip, Mehgan, dabar tu tikrai turėsi tai žinoti! Siūlome pažiūrėti video pačiai (video anglų kalba).