Tokios situacijos tikrai nepalinkėtume nė vienai. Viskas prasidėjo nuo neįtikėtinai išradingų sužadėtuvių. Vienerių metų draugystės proga mūsų istorijos herojus nusprendė padovanoti savo mylimajai išskirtinį, savo rankomis gamintą kaklo papuošalą. Visus metus mergina jį nešiojo nenusiimdama, tačiau net neįtarė, kas slepiasi jo viduje.

Po pusantrų metų pora nusprendė keliauti į Šiaurės Škotiją ir pamatyti Smoo olą - tai buvo ta vieta, apie kurią jie ilgą laiką svajojo. O čia vyrukas nusprendė ir pasipiršti. Pasiskolinęs savo merginos kaklo papuošalą jį perskėlė pusiau ir ištraukė sužadėtuvių žiedą, kuris visą laiką buvo paslėptas viduje. Graži istorija, tiesa?

Bet įdomioji dalis dar tik laukia.

Norėdama pasidžiaugti savo laime su artimaisiais, mergina nusiuntė sužadėtuvių žiedo nuotrauką artimiesiems ir draugams. Tikriausiai ji neplanavo siųsti vaizdelio su savo sužadėtinio peniu, bet... Gavosi kaip gavosi. Merginos telefone buvo įjungta „live photo“ funkcija, užfiksuojanti ne tik patį vaizdą, bet ir kelias sekundes trunkantį video įrašą. Būtent šį įrašą ji visiems ir išsiuntė, o jame - pajuokauti nusprendęs sužadėtinis, kuris tiesiog prieina ir išsitraukia savo daikčiuką.

Spėjame, kad vaizdelį Twitteryje paviešinęs poros draugas pakvietimo į vestuves taip ir nesulaukė.

O nerealiąsias sužadėtuves gali pamatyti čia: