DVYNIAI 05 22 - 06 20

Tavo mėnuo. Ši vasara bus epinė. Jei tik mėnesio pradžioje realiai įvertinsi savo finansines galimybes. 13 dieną prasidės jaunatis ir… sukels tau niežulį. Niežulį keliauti. Įtrauk į savo planus ir senus bičiulius. Flirto fronte jausmų nevaržyk apie 21-ąją, kai Venera atsidurs tiesiai prieš Marsą. TAVO METAI. Ko gi taip skubi! Suprantame, tavo smegenys dirba šviesos greičiu, tačiau dabar laikas sulėtėti ir mąstyti strategiškai. Ypač apie darbą. Karšto romano tikėkis liepą, o svarbaus proveržio – lapkritį.

JEI DVYNIAI - TAVO VAIKINAS: Tavo žmogus kaip vijurkas. Jam patinka būti užimtam, ypač kai šalia esi tu. Palaikyk jam draugiją – kartu aplankysite daugybę fantastiškų vietų.

VĖŽYS 06 21 – 07 22

Atidėk į šalį erotinius romaniūkščius, nes kur kas audringesnis romanas šviečia tikrovėje. Ganėtinai ilgai laukei, tad nebijok pirma žengti žingsnio. Birželio 12-ąją į tavo ženklą įriedės iškalbingasis Merkurijus ir apdovanos tave nepaprasta įtaiga. Jausmams ir emocijoms rodyti palankiausia birželio 27-oji.

JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: ohohooo! Šį mėnesį jis bus itin iškalbingas ir atviras, tad tikėkis daug jausmingų prisipažinimų.

LIŪTAS 07 23 – 08 22

Tavo aura trauks kaip magnetas! Visi bursis aplink tave nelyginant drugeliai aplink šviestuvą. Birželio 13-ąją į tavo ženklą atkeliaus Meilės planeta Venera – taip nutinka tik kartą per metus, tad iki pat liepos 9-osios tavo seksualinis gyvenimas virte virs. Mėnesiui baigiantis palepink save kokiu nors pirkiniu. Meilės reikalai turėtų slysti kaip per sviestą.

JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis norės kuo daugiau laiko leisti su kompanija mieste. Jei pasijusi apleista, pasikalbėk su juo.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite