Game night / Žaidimų vakaras

Žavingoji Rachel McAdams ir gražuolis Jasonas Batemanas tobulai tinka komedijoms. Šį kartą aktoriai vaidina Enę ir Maksą - porelę, kuri turi pomėgį organizuoti žaidimų vakarus sau ir savo draugams. Tačiau vieną dieną pro duris įžengia Jasono brolis Bruksas ir sujaukia ramią nusistovėjusią kasdienybę. Bruksas pasiūlo paįvairinti žaidimą ir inscenizuoti vieno iš jų pagrobimą - pasitelkus detektyvinius gabumus teks išsiaiškinti, kur dingo auka ir kokie yra nusikaltimo motyvai.

Seksui ne / Blockers

Lizą, Hunterį ir Michelą sieja šis tas bendro - jie visi augina paaugles, kurios turi slaptą planą išleistuvių vakarui - atsisveikinti su savo nekaltybe. Apie tai sužinoję tėvai pasiryžta sugriauti visus merginų planus. Tad operacija „Seksui ne!“ prasideda.

Ocean's 8 / Oušeno aštuntukas

Įspūdingame „Met Gala“ renginyje planuojamas stambus apiplėšimas, o visam paradui vadovauja gudrios ir beprotiškai žavingos damos. Kaip merginoms seksis - būtinai pasižiūrėk pati! Ką tik pasirodęs filmas pretenduoja tapti geriausia 2018 metų komedija. Ko verta vien aktorių sudėtis - Rihanna, Sandra Bullok, Cate Blanchett, Anne Hathaway... Epizodiškai filme išvysime ir kitų žinomų damų, pavyzdžiui, Kim Kardashian. Kaip prisikviesti tiek daug žvaigždžių? Filmo kūrėjai problemą išsprendė originaliai: scenas filmavo tikrame apdovanojimų renginyje, tad žvaigždės pačios atėjo į filmavimo aikštelę!