Taigi susirask savo mylimojo (ar potencialaus kandidato Zodiako ženklą) ir paskaityk, ko galėtum tikėtis iš šio karštuolio.

AVINAS PO SEKSO: nusistebės, kad tu jau išsikvėpei ir pabandys įkalbinti tave dar vienam karteliui. Jei nesutiksi, gali ir įsižeisti.

JAUTIS PO SEKSO: bus ne prieš pakartoti, bet tik tuomet, kai atliks svarbesnius darbus - pavalgys ir pažiūrės kokią seriją savo mėgstamiausio serialo.

DVYNIAI PO SEKSO: tikrai neužmigs, užtai tave savo kalbomis apie gyvenimą gali užliūliuoti.

VĖŽYS PO SEKSO: greičiausiai subtiliai prabils apie ateities planus, kuriuose tavo vaidmuo jau aiškiai paskirstytas ir suplanuotas iki smulkmenų.

LIŪTAS PO SEKSO: bus patenkintas savo pasirodymu ir gal apskritai nieko nesakys ir nedarys. Lauks tavo atsidėkojimo.

MERGELĖ PO SEKSO: vargu, ar ilgai užsiliks lovoje. Greičiausiai ras priežastį iškrapštyti judu vien tam, kad paklotų sujauktą lovą.

SVARSTYKLĖS PO SEKSO: gali būti šiek tiek pasimetusios savo jausmuose, susimąsčiusios ir nelinkusios bendrauti. Arba priešingai - be proto švelnios ir prieraišios. Čia juk Svarstyklės...

SKORPIONAS PO SEKSO: greičiausiai tylės ir nieko nesakys, nerodys jokių savo emocijų. Nors mintyse jau suks sekančios nakties scenarijų ir planus, kaip tave dar labiau patenkinti.

ŠAULYS PO SEKSO: ilgais pokalbiais lovoje jo tikrai nesužavėsi. Šis Zodiako ženklas mėgsta laisvę, tad nenustebk, jei po aistringo maratono atsikels ir be jokios sąžinės graužaties nueis žiūrėti televizorių. Vienas.

OŽIARAGIS PO SEKSO: viduje greičiausiai krykštaus kaip mažas vaikas, bet išliks šaltas ir racionalus.

VANDENIS PO SEKSO: paslaptingai į tave žiūrės su šelmiška šypsena veide ir mintyse jau dėlios naujas erotines fantazijas, kurias norėtų su tavimi įgyvendinti.

ŽUVYS PO SEKSO: norės ilgai ir ramiai ilsėtis, juk toks darbas atliktas! Tik nepamiršk pažerti komplimentų ir įkvėpti jį naujiems aistros žygiams.