Avinas – žmogus, su ugninga širdimi! Jis labai nuoširdus ir atsiduoda jausmams visu 100%. Įsimylėjęs jis neketina tūnoti kamputyje ir laukti, kol bus pastebėtas. Jis veiks energingai ir nedelsdamas. Nors iš šalies žiūrint Avino ženklo atstovai atrodo gana tvirti ir šalti, su savo mylimu žmogumi elgiasi labai rūpestingai ir švelniai.

Jautis – gali labai ilgai rinktis savo aistros objektą, tačiau kai jau apsisprendžia, kitų nuomonė šiuo klausimu jam tampa visiškai neįdomi. Visus bandymus įtikinti, kad šis žmogus – ne jam, Jautis praleis pro ausis. Įsimylėjęs jis tampa ramesnis ir nuolaidesnis, bet savo jausmus labiau linkęs demonstruoti veiksmais, o ne žodžiais. Kasdienių saldžių žodelių iš Jaučio nereikėtų tikėtis.

Dvyniai – nenuspėjami ir nepastovūs, kaip vėjas! Jų nuotaika permaininga, todėl santykiuose jie gana jautrūs ir priklausomi nuo antrosios pusės elgesio. Jausdami rūpestį, mainais Dvyniai gali padovanoti maksimalią dozę geros energijos, tačiau nesulaukdami pakankamai dėmesio, iš pradžių bandys paveikti švelniai, vėliau susierzins ir pradės dairytis į šalis, ieškodami geresnių vietų.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite