Soda yra natūrali medžiaga – tai sodos karbonato, sodos pelenų ir sodos bikarbonato mišinys. Jos paskirties spektras labai platus: nuo valgio gaminimo, asmeninės higienos iki dėmių išėmimo ir grožio.

1. Atpalaiduojanti vonia: į karštą vonią įpilk 0,5 stiklinės sodos. Oda bus gaivi ir lygi kaip kūdikio.

2. Pėdų priežiūra: kad palepintum pėdas, į vonelę su vandeniu įberk 3 šaukštelius sodos ir jame 10–20 min. mirkyk kojas. Tuomet iš sodos miltelių ir vandens sumaišyk pastą, kuria švelniai masažuodama įtrink pėdas.

3. Išvalyk šukas ir šepečius: kad nuo šukų ir šepečių pašalintum susikaupusius riebalus bei plaukų fiksavimo priemonių likučius, pamirkyk juos dubenėlyje su vandeniu, prieš tai įberk šaukštelį sodos. Nuskalauk ir leisk išdžiūti.

4. Odos šveitiklis: jei nori natūralios odos šveitimo priemonės, pasigamink pastą iš 3 dalių sodos ir 1 dalies vandens. Švelniai masažuok odą, nuplauk šiltu vandeniu.

5. Plaukų priežiūra: kad plaukai būtų gražūs, labiau blizgėtų ir būtų lengviau suvaldomi, į delną įberk šaukštelį sodos ir sumaišiusi su šampūnu išsitrink galvą. Taip pašalinsi dulkes ir fiksavimo priemonių likučius, plaukai taps puresni.

6. Dantų balinimas: užberk sodos ant dantų šepetėlio ir kaip įprasta išsivalyk dantis. Baigusi išskalauk burną vandeniu.

7. Sodos aliejus voniai: 4 šaukštelius sodos sumaišyk su 200 g medaus, 0,5 litro pieno, 16 šaukštelių jūros arba valgomosios druskos ir 120 ml kūdikių aliejaus. Į dubenį įpilk sodą, medų, pieną ir druską, gerai išmaišyk. Gautą masę bei aliejų įpilkite į karštą vonią ir pamirk joje pusvalandį. Oda taps glotni, atsinaujins, bus pamaitinta ir sudrėkinta.

8. Priemonė šiurkščiai odai: jei nori sušvelninti alkūnių ar kelių odą, įtrink ją iš sodos ir vandens pagaminta pasta. Nuskalauk šiltu vandeniu.

9. Nagų priežiūra: kad nagų odelės būtų minkštos, o nagai švelnesni, ant nagų šveitimui skirto šepetėlio užberk sodos ir švelniai juo patrink nagus.

10. Sausas šampūnas: sumaišyk 1 dalį valgomosios sodos, 1 dalį kūdikių pudros ir 3 lašelius eterinio aliejaus. Mišinį užberk ant plaukų šaknų (nepamirškite kirpčiukų) ir gerai iššukuok. Šis sausas šampūnas puikiai sugeria riebalus ir atgaivina plaukus.