Natūralu, kad atsikračius didelio antsvorio, be plastinės chirurgijos pagalbos kūnas negali atsistatyti, t.y. oda dažniausiai lieka ištempta. Taip nutiko ir Jacqueline Adan, kuri savo svorio pokyčiais dalijasi soc. tinkle "Instagram", čia jos pasiekimus stebi per 57 tūkst. sekėjų.

Atsikratyti 130 kg greičiausiai pavyktų ne kiekvienam, juk moterys mėnesiais verkia dėl papildomų 5 kg. Jacqueline, pakeitus gyvenimo būdą, pavyko numesti daugiau nei pusę buvusio svorio. Deja, atsirado tokių, kurie ne džiaugėsi moters pasiekimais, o priešingai - įžeidinėjo ją ir toliau šaipėsi, mat po drastiškai sumažėjusio svorio, J. Adan kūnas labai pasikeitė.
Dėl ištampytos odos apatinė kūno dalis liko neproporcingai didesnė, nei viršutinė. Pasak Jacqueline trenerių, su laiku situacija pagerės. Vis dėlto, kad pasiektų maksimalių rezultatų, teks kreiptis į plastikos chirurgus ir atlikti apatinės kūno dalies korekciją. Greičiausiai ir ne vieną. Moteriai jau buvo pašalintas odos perteklius nuo rankų ir pilvo. Šiandien ji ne tik jaučiasi geriau, gyvena sveikiau, bet ir labiau pasitiki savimi: "Žinoma, kad komentarai žeidžia, bet stengiuosi į užgauliojimus nekreipti dėmesio, šie pokyčiai dar ne pabaiga."