KAS NUTIKO JAV

1 Luizianos ligoninėje vienai moteriai iš skrandžio teko pašalinti 2 kg plaukų gniužulą. Moteris prisipažino visą gyvenimą mėgusi kramtyti plaukus.

2 Masačūsetso valstijoje gydytojas pusei valandos be priežiūros ant operacinio stalo paliko narkozės būsenos pacientą, o pats tuo tarpu nuėjo į šalia esantį banką padėti pinigų.

3 Įžymus Holivudo filmų prodiuseris atsisakė po operacijos likti ligoninėje, jei jam nebus į palatą pristatyta maisto iš kelių penkių žvaigždučių restoranų.

4 Penkiolikmetis pacientas, gydęsis Mičigano ligoninėje, iš palatoje esančio telefono paskambino laisvo elgesio merginoms. Išsikvietęs prostitutę vaikinas užsiiminėjo su ja seksu tiesiog ligoninėje!

KAS NUTIKO LIETUVOJE

1 Vienam karščiavusiam ir kosėjusiam vyriškiui ligoninėje buvo atlikta krūtinės ląstos rentgenograma ir aptiktas neaiškios kilmės šešėlis. Kaip visi nustebo bronchoskopu (bronchoskopija — kvėpavimo takų apžiūra naudojant lankstų endoskopą) iš paciento plaučių ištraukę jo dantį!

2 Asocialus asmuo užmigo girtas sniege ir smarkiai nušalo kojas, vieną net teko amputuoti. Tik bėda, kad neblaivus traumatologas apsiriko: nurėžė sveikąją.

3 Po sudėtingos pilvo operacijos seselė pasigedo vieno instrumento. Po kiek laiko paaiškėjo, kad jis liko užsiūtas pacientės pilve. Laimė, įrankis buvo laiku iškrapštytas iš slėptuvės.

4 Mama skubiai atvežė į ligoninę pilvo skausmais besiskundžiančią savo devyniolikos metų dukrą — moteris įtarė, kad jai apendicitas. Ir apsiriko! Tą dieną ji nei iš šio, nei iš to tapo senele — staiga sunegalavusi dukra, pasirodo, buvo devintą mėnesį nėščia! Jai tiesiog prasidėjo sąrėmiai.

.
.
.
.
.
.
.

„KAS NUTIKO JAV“ TIESA: 2, 4.
„KAS NUTIKO LIETUVOJE“ TIESA: 1, 3, 4.