„Mano žmona labai sportiška. Ji visada puikios figūros, žaidžia tenisą, treniruojasi – mane labiausiai jaudina jos tvirtumas.“ – dainininkas Luke‘s Bryanas.

Nuotrauka: Reuters/Scanpix

„Man atrodo, kad mergina atrodo seksualiausiai, kuomet patogiai jaučiasi tiek savo kūne, tiek savo drabužiuose. Manęs nežavi tos, kurios puošiasi dėl vyrų.“ – aktorius Andrew Lincolnas.

Nuotrauka: AP/Scanpix

„Nėra idealių žmonių, bet aš vis dėlto svajoju apie merginą, kuri būtų protingesnė už mane. Didelis intelekto koeficientas man atrodo be galo seksualu. Taip pat gerumas ir spontaniškumas – kai ji atvira viskam, kas ateina į jos gyvenimą.“ – aktorius Ryanas Eggoldas.

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Turiu įprotį apkabinti žmoną žemiau talijos, kai išeiname pasivaikščioti. Ji nieko nesako ir nenustumia rankos. Tai siaubingai jaudina.“ – dainininkas Timas McGrowas.

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Seksualiausiai mergina atrodo, kai vilki mano marškinius ilgomis rankovėmis. Kitas „karštas“ drabužis – balti džinsai. Visada atkreipiu į juos dėmesį.“ – olimpinis plaukimo čempionas Ryanas Lochte.

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Labai noriu, kad merginos būtų natūralios. Žinoma, visuomenė jus spaudžia, diktuoja, kaip turite atrodyti, stumia darytis plastines operacijas. O man atrodo, kad amžius ir senėjimas – be galo gražūs procesai. Kai matau pagyvenusią moterį, kuri atrodo natūraliai, oriai elgiasi, rūpinasi savo kūnu, visada džiaugiuosi. Aš - už natūralumą.“ – dainininkas Lenny Kravitzas

Nuotrauka: Mavrix/Scanpix

„Mane liūdina pasitikėjimą praradusios merginos. Nuoširdžiai manau, kad kiekviena graži savaip. Gyvename pasaulyje, kuris grindžiamas kritika, merginoms keliami nepaprastai dideli reikalavimai. Bet į tuos reikalavimus reikia nusispjauti – jie neturi jokios reikšmės.“ – aktorius Alexas Pettyferis.

Nuotrauka: AFP/Scanpix

„Seksualiausias reginys, kokį tik galima įsivaizduoti – mergina, vilkinti juodą prigludusią suknelę ir apsiavusi aukštakulnius batelius. Neįtikėtina.“ - aktorius Luke‘as Evansas.

Nuotrauka: AP/Scanpix

„Kai mergina moka šokti ar bent judėti vienu ritmu su tavim – tai labai seksualu.“ – aktorius Ianas Somerhalderis.
Ianas Somerhald
Nuotrauka: AOP

„Man patinka apvalūs, putnūs moterų sėdmenys, man tai – svarbiausias sekso fetišas.“ – aktorius Joshas Duhamelis.

Nuotrauka: Reuters/Scanpix