„Neprieštarauju šiai idėjai, tačiau tai nėra tai, kas mane jaudina. Jeigu mano mergina norėtų juos panaudoti, būčiau laimingas galėdamas su ja paeksperimentuoti. Vis dėlto kažkaip norėtųsi manyti, kad patenkinu ją užtektinai ir ji nejaučia poreikio pirkti sekso žaisliukus“, – sako 34 metų Andrius.

„Negaliu įsivaizduoti, kad kažkam tai atrodo bauginančiai, nes iš tiesų man atrodo pakankamai seksualu, jeigu mergina jaučiasi užtektinai savimi pasitikinti, kad atrastų ir išbandytų naujus dalykus. Iš tikrųjų mes apie tai kalbėjomės aludėje ir nuskambėjo keletas labai linksmų istorijų. Mano patarimas būtų toks: žaiskite atsargiai!“ – pataria 28 metų Domas.

„Kodėl gi ne? Tai gali būti smagu, nors tai gal daugiau skirta jos malonumui. Žaisliukų nereikėtų išbandyti ant manęs“, – samprotauja 27 metų Mantas.

„Manau, kad tai geras dalykas, nes leidžia mums leistis į nuotykius. Be to, tai suteikia reikalui šiek tiek pikantiškumo. Tik nepamirškite lubrikatų!!“ – įspėja 35 metų Darius.

„Man to dar niekada nebuvo nutikę, todėl iš pradžių gal atrodytų kiek keistai. Manau, kad visgi tai gali būti smagu, ir jeigu tai mano partnerei sukels pojūčių ir suteiks daugiau malonumo, kodėl gi ne“, – 25 metų Robertas.

„Anksčiau to su partnere nesu patyręs, tačiau jeigu tai jai malonu, esu pasiruošęs panaudoti sekso žaisliukus jai patenkinti“, – prisipažįsta 32 metų Linas.

„Nesu nusistatęs prieš juos, vis dėlto norėčiau manyti, kad mano talentai ir „Kamasutros“ žinios gali pilnai patenkinti mano partnerę ir nenaudojant sekso žaisliukų“, – viliasi 27 metų Saulius.

„Būčiau atviras idėjai suteikti tam daugiau nuotykių dvasios ir smagumo miegamajame. Vis dėlto viliuosi, kad partnerės atnešti sekso žaisliukai į miegamąjį nereiškia, kad ji jaučiasi nepakankamai mano patenkinta“, – sako 31 metų Vaidas.

„Su tuo neturėčiau jokių problemų absoliučiai. Miegamajame turi eksperimentuoti, kad surastum, kas iš tiesų tave užveda“, – neabejoja 35 metų Tomas.