Seksualinis žmogaus elgesys, jo poreikiai ir pomėgiai – ne ta sritis, kurią gali nagrinėti tik per vieną kažkokią siaurią prizmę. Juk intymumo sfera priklauso nuo daugybės faktorių: psichologinių, paveldimumo, socialinių, kultūrinių, karminių. Negali atmesti viso paveikslo dalies ir tikėtis objektyvaus vaizdo. Tačiau apibūdinti bendrą vektorių, kuris žmogui užkoduojamas gimstant, įmanoma. Ir nors visi mes daugiau ar mažiau nuo jo nukrypstame, vis tiek savyje išsaugome ryškų astrologinį antspaudą.

Būtent todėl kur kas naudingiau pasinaudoti žvaigždžių sufleravimais, o ne aklai eiti trapiu žmonių santykių liepteliu. Su laiku, pripratus prie partnerio, tu geriau už bet kokį astrologinį žinyną ar psichologą galėsi apie mylimąjį pateikti išsamiausią informaciją. Tačiau pačioje santykių pradžioje verta apsiginkluoti viskuo, kas įmanoma, ir suprasti, kokios savybės būdingos skirtingų Zodiako ženklų vyrams.

Astrologė Vera Chubelašvili atskleidė, kokie Zodiako ženklai – patys aistringiausi, o kokie - ramūs ir švelnūs. Perskaityk ir nepamiršk palikti komentaro, ar tavo atveju viskas sutapo.

Prisijunkite arba diskutuokite anonimiškai
Jūs esate prisijungęs. Diskutuoti anonimiškai.
Diskutuoti anonimiškai arba prisijungti
Skelbti
Diskutuokite