Vaizdo įraše už gėlių vainiku pasipuošusios Kim Kardashian matyti ant stalo į dvi linijas sužergti milteliai. Pirmoji internautams šovusi mintis - balti milteliai ne kas kitas, o kokainas.

Instagram.com nuotr.

Sulaukusi neigiamų komentarų, Kim žaibiškai atsikirto akyliems gerbėjams. Pasak jos, tai ne kokainas, o paprasčiausiai ant stalo užsilikęs cukrus. Dar 2010 m. K. Kardashian viename interviu yra sakiusi, kad niekada neturėjo problemų dėl alkoholio ar narkotikų, o palaidas žvaigždžių gyvenimas jai yra nesuprantamas.

Vis dėlto internautai Kim pasiteisinimu nepatikėjo... Kai garsenybei net ir po kelių twitterio žinučių nepavyko jų įtikinti, gražuolė nusprendė grįžti prie stalo. Ji dar kartelį patikrino, kas gi tie paslaptingieji milteliai. Pasirodė, kad tai viso labo balti brūkšneliai ant marmurinio stalo - tiesiog marmuro raštas.

Pastaruoju metu Kim vis dažniau sulaukia pasipiktinimo žinučių, ypač dėl naujosios grožio produktų linijos "KKW Beauty". Daugybė "Youtube" vlogerių K. Kardashian veido modeliavimo priemones išdėjo į šuns dienas. Produktus išbandžiusios merginos teigia, kad jie ne tik per brangūs, mikroskopinio kiekio, bet ir visiškai nekokybiški. Daugiau apie tai skaityk ČIA.