Viena tų, kurios gali pasigirti puikiu jaunatvišku kūnu - aktorė ir manekenė Elizabeth Hurley. Jau kurį laiką pristabdžiusi modelio karjerą gražuolė prisėdo ant dizainerės kėdės.

Neseniai ji pristatė naują savo kurtų maudymosi kostiumėlių kolekciją, šiuos reklamavo ir soc. tinklo "Instagram" paskyroje. Be abejo, naujuosius maudymosi kostiumėlius vilkėjo pati. Pamatęs kadrus nė neįtartum, kad šis fantastiškas kūnas, pridengtas seksualiais maudymosi kostiumėliais, yra 52-iejų metų moters.Neslėpsime, Elisabeth kūnas nėra visiškai natūralus. Krūtinė patobulinta implantais, pašalinti riebalai pilvo ir šlaunų zonose, be kūno koreguotas ir veidas. Atliktas veido patempimas, reguliariai daromos botokso injekcijos, ne kartą putlintos lūpos. Pripažinkime, visos procedūros padarytos tikrai profesionaliai, aktorės kūnas ir veidas atrodo jaunatviškai, bet natūraliai.
Visgi E. Hurley amžių kai kas išduoda. Kas? Ogi rankos. Buvęs modelis stengiasi dalintis tomis nuotraukomis, kuriose plaštakų nesimato. Kartais renkasi apšvietimą, maskuojantį brandesnį amžių išduodančias rankas. Na o reklaminėse fotosesijose Elisabeth plaštakas padailina fotošopo asai.


Last of the Darling Buds of May @ruvenafanador 😘😘😘

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on May 31, 2017 at 6:02am PDT