Apie karališkąją šeimą dabar kalbama kone be perstojo. Ir padėkoti už tai galima būsimai princo Harry nuotakai Meghan Markle. Spaudoje nuolatos aptarinėjama Meghan apranga ir pasirinkti aksesuarai, vardijami garsiausi dizaineriai ir skaičiuojami prabangai išleisti pinigai. Beje, su drabužiais susijęs ir paskutinis Meghan „nusižengimas“. Pažvelk į žemiau esančias nuotraukas: ar tau atrodo, kad jose būtų kas nors nederamo ir neatitinkančio karališkąjį etiketą?

Foto: Vida Press
Foto: Vida Press


Elegantiškas ir klasikinis įvaizdis buvo idealiai suderintas. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad Meghan rinkosi išskirtinai tik Anglijos dizainerių kurtus rūbus bei aksesuarus. Princo sužadėtinė pasipuošė Stellos McCartney kurtu paltu (kaina - 1350 svarų), Hiut denim džinsais (kaina - 175 svarai) o įvaizdį pagyvino Tabitha Simmons bateliais (kaina - 594 svarai) bei De Mellier London rankine (kaina - 295 svarai). Meghan atrodė nepriekaištingai, BET... džinsus karališkosios šeimos moterys pagal etiketą gali vilkėti tik išskirtinai neformaliomis progomis, pavyzdžiui, sporto šventėje.

„Meghan nėra ta mergina, kuri žaistų pagal kitų nustatytas taisykles, ypatingai jeigu kalbama apie jos įvaizdį. Pasikeitęs statusas nedaro įtakos jos stiliaus pasirinkimas. Meghan išlieka savimi ir nepasiduoda tipiškam karališkosios šeimos įvaizdžiui. Tai akivaizdi žinutė, kad ji neketina keistis ir manau, ta žinutė pasakyta labai garsiai“ - Meghan pasirinkimą komentavo žvaigždžių stilistas ir dizaineris Lucas Armitage.